Yükleniyor...

Fuaye Alanı Çekilişleri

British Centre

brıtısh centre

Çekilişle kazanan 1 kişiye %100  burs, 15 kişiye %50 indirim hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @britishcentreofficial hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Ekip Sürücü Kursu

ekip sürücü kursu

Çekilişle kazanan 3 kişiye %50 indirim hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @ekipsurucukursu hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

uniKuni

unıkunı

Çekilişle kazanan 1 kişiye JBL GO2 hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @unikuni.official hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kuantum Akademi

Kuantum Akademi

Çekilişle kazanan 1 Kişiye Ücretsiz Autocad Eğitimi, 1 Kişiye Ücretsiz Excel Eğitimi, 20 Kişiye %50 İndirimli Autocad Eğitimi, 20 Kişiye %50 İndirimli Excel Eğitimi hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @kuantumakademicom hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

ınstagram çekilişleri

Artepera

Artepera

Çekilişle kazanan 3 kişiye tasarım duvar tablosu hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @artepera hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Apollon

Apollon

Çekilişle kazanan 3 kişiye tasarım kolye hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @apolloncollection hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Muhiku

muhiku

Çekilişle kazanan 3 kişiye 100 tl ve üzeri alışverişte %50 indirim hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @muhikucom hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Elin Bags

elin bag

Çekilişle kazanan 1 kişiye siyah/zebra çanta ve 3 kişiye %50 indirim çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @elinbags hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Bad Bear

bad bear

Çekilişle kazanan 5 kişiye 50 TL indirim çeki hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @badbear hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Aztek

Aztek

Çekilişle kazanan 1 kişiye JBL GO2 hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @aztekteknoloji hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Ropa

ropa

Çekilişle kazanan 2 kişiye özel tasarım sweatshirt hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @ropacollection hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Note

note

Çekilişle kazanan 5 kişiye kozmetik seti hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @notecosmeticsturkey hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Placebo

placebo orıgınals

Çekilişle kazanan 5 kişiye 50 TL indirim kodu hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @placeboriginals hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Pol's Gurme

Pol's Gurme

Çekilişle kazanan 3 kişiye Yüksek Vitamin Seti hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @polsgurme hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kika

kika kitap kafe

Çekilişle kazanan 5 kişiye ikili kitap seti hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @kikakitapkafe hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Cosmed

cosmed

Çekilişle kazanan 3 kişiye Cosmed bakım seti hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @cosmedcosmeceuticals hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Luxev

luxev

Çekilişle kazanan 1 kişiye Vintage Araba Aksesuarı hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @titahome.mobilya hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

GKC Aksesuar

gkc aksesuar

Çekilişle kazanan 2 kişiye tasarım kolye hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @gkcaksesuar hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kirpi Cafe

kirpi cafe

Çekilişle kazanan 1 kişiye Instax Mini 9 hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @kirpicafe hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

WpOkulu

wp okulu

Çekilişle kazanan 10 kişiye WordPress ve 10 kişiye SEO eğitimi hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @wordpressokulu hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

SQL Eğitim

sql eğitim

Çekilişle kazanan 5 kişiye Uygulamalar ile SQL Öğreniyorum Udemy eğitimi hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @colakoglu_omer hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!

Kolektif Kitap

kolektif kitap

Çekilişle kazanan 3 kişiye Cep Klasikleri Dizisi seti  hediye edilecek. Çekilişe katılmak için @mies_official_  @kgmies ve @kolektifkitap hesaplarını takip edip formu doldurmanız gerekiyor!